O nas

Naszą misją jest niedostępnej na co dzień .

Nasza historia:
Firma funkcjonuje na rynku produkcji filmowej od roku 2002. Na początku nasze przedsiębiorstwo było podwykonawcą dla większych stacji takich jak TVN, Vectra, TV Bielsko i swego czasu TVP. Z czasem jednak zaczęliśmy tworzyć autorskie produkcje. Przede wszystkim były to filmy promocyjne dla gmin, samorządów i przedsiębiorstw m.i. Autokomplex, City Bank, Interstate czy IPA, relacje z wydarzeń i koncertów. Oprócz tego zrealizowaliśmy jak do tej pory trzy filmy fabularne "Włoskie Marzenia" (2011), "Dzień Baby Jagi" (2013) i "Zbójnicy Klimczoka" (2021).

Zakres naszych usług:

Obecnie specjalizujemy się w realizacji zdjęć lotniczych i podwodnych z dronów, reklamach przedsiębiorstw i relacjach ze zdarzeń. Posiadamy również spory asortyment sprzętu filmowego, oraz kładziemy duży nacisk na szkolenie naszych operatorów, ponieważ dzięki nim świadczone przez nas usługi są na jak najwyższym poziomie.

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, oraz rejestracją wydarzeń okolicznościowych w tym ślubów i wesel.

Realizowane przez operatorów z kilkoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdują się również usługi fotograficzne (w tym reportaże ślubne, komunie i fotografia produktowa)

W swoim dorobku mamy wiele reklam przedsiębiorstw i marek, które realizujemy z najwyższą starannością, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.